Hotel, restaurace
U Červené lišky

Hraniční přechod Potůčky 124
Krušné hory - Západní Čechy
Česká republika


Tel: 353 590 743cervenaliska124@gmail.comFirma Wohltat s.r.o.
Adres Za Kovarnou 15,
109 00 Praha 10

BIC CEKOCZPP
IBAN CZ1203000000000262360137
Ucet/Konto 262360137/0300
Bank CSOB

Horský hotel se stylovou restaurací se nachází v překrásné krajině Krušných hor ve výšce cca 900m n.m.

Přímo uprostřed lesa, na veliké mýtině, u hranic České republiky s Německem si můžete odpočinout od všeho ruchu moderního světa a není výjimečné ani setkání s vysokou zvěří.

Interiér restaurace ve stylu staročeské roubenky je vyzdoben různými starožitnostmi, gramodeskami ze začátku století, orig. ruským samovarem ze 17 století, sbírkou kvalitních fotoaparátů a keramiky, čímž jsme se snažili navodit útulnou a domácí atmosféru.

Velmi krásná poloha hotelu na samotě uprostřed lesů, ale nikoli odtržená od civilizace, poskytuje vše potřebné pro relaxaci duše i těla každého návštěvníka. V nočních hodinách je zde ideální prostředí pro stále více oblíbené pozorování noční oblohy.

Po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2010 hotel „ U Červené lišky“ je v plném provozu. Jedná se jednak o ubytovací služby s kapacitou 40 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových nově rekonstruovaných pokojích vybavených novým nábytkem, WC a sprchou nebo vanou u každého pokoje.
Dále je hotel vybaven novou finskou saunou, dvěma vířivými vanami whirlpool a relaxačním prostorem. Pro ty, kteří se ani zde neobejdou bez internetu, je zde možnost WIFI připojení.

Restaurační služby nabízíme s kapacitou 45 míst u stolu a dalších 50 míst pod venkovním přístřeškem jako letní posezení. Pro děti je vybudováno rozsáhlé a bezpečné dětské hřiště s atrakcemi.

Nabízíme možnost grilování masa vepřového nebo beraního na velkém el.grilu se zadním topeništěm nebo drobného grilování a opékání v krbu u přístřešku.

Nabízíme i pořádání uzavřených akcí jako svatby, rodinné oslavy, podnikové večírky s živou hudbou, školní výlety a turistické akce a srazy abiturientů.

Hotel má vlastní cvičný lyžařský svah s vlekem ( kotva) a pro zkušené lyžaře je v obci Potůčky , vzdálené 4 km, velmi kvalitní a dlouhá sjezdovka s umělým zasněžováním a vlekem. Pro běžkaře je zde pravidelně protahováno a udržováno velké množství běžeckých stop, navazujících i na podobné tratě na německé straně.

V létě je zde ideální prostředí cykloturistiky i turistiky, Nordic walking pro pěší a zejména pak houbařský ráj.

Jak bude ?Nechanicky.Net © 2010-2017